Google Reklamları

Google Reklamları

Profesyonel dijital reklam uzmanlarımız sizin için en iyisini yapmak için uğraşıyorlar.

Google Arama Ağı Reklamları

Google Arama Ağı reklamları sayesinde ürün ya da hizmetinizle ilgili arama yaparak size ulaşmak isteyen kitleye; doğru zaman, yer ve içerik ile yazılı reklamlarınızın gösterilmesini sağlıyoruz ve işletmenize yeni müşteriler kazandırıyoruz.

Üstelik ziyaret yoksa ödeme de yok! Yalnızca aldığınız sonuçlar için ücretlendirileceksiniz.

Reklam hesaplarınız Google Sertifikalı deneyimli ekibimiz tarafından yönetilecek olup, son 12 ayın arama hacmi verilerine bakılarak firmanıza özel anahtar kelime çalışması yapılacak ve reklam stratejileri geliştirilecektir. Aynı zamanda bütçe planlaması yapılacak ve reklam hesabınızın sürekli optimizasyonu sağlanacaktır. Bu sayede minimum maliyetler ile maksimum faydaya ulaştığımızı göreceksiniz.

Mutlu müşterilerimiz arasına katılmak ister misiniz?  Gece Tasarım ekibiyle tanışın.

Google Alışveriş Reklamları

Sanal Mağazanızı en iyi şekilde tanıtmaya hazır mısınız?

Ürünlerinize ihtiyaç duyarak aratan olası müşterilerinize ürün görsellerinizi ve fiyatlarını, satıcı mağaza adınızı, Google Arama sayfasında bu reklam türü sayesinde kolayca sunabiliyoruz. Ürünlerinizin satış performansını ölçümleyebildiğimiz gibi, karlılığınızı arttırıcı yönde kampanyanızı en etkili şekilde optimize ediyoruz. Daha fazla trafik ve daha olası satış garantisi sunan bu reklam türü ile ilgili olarak konusunda uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Şu an Türkiye Rekabet Kurumu’nun aldığı kararlar doğrultusunda Türkiye içerisinde Alışveriş Reklamları kullanılamamaktadır. Ancak Google Merchant kısmında sanal mağazanızı oluşturarak, Google Alışveriş sekmesinde firmanızın ürünlerinin görünmesini sağlayabiliyoruz. 

İhracat yapan ya da yapmak isteyen bir firmaysanız ve yurt dışındaki ülkeler için reklam vermek isterseniz böyle bir durum bulunmamaktadır. Alanında uzman ekibimiz size her türlü desteği sağlayacaktır. 

Görüntülü Reklam Ağı Reklamları

Bir ürünü incelediğinizde, görüntülü reklamlar sürekli karşınıza mı çıkıyor? Siz de benzer reklam modelini işletmeniz için kullanmak ister misiniz?

İşletmenizin internet üzerinden tanıtımını yapmak artık çok kolay. Çevrimiçi trafiğin %98’ini yakalamaya hazır olun!

Bu reklam türüyle beraber firmanızın marka değerini yükseltiyor ve aynı zamanda satışlarınızı destekliyoruz. Kampanyalarınızı kısa zamanda birçok kişiye duyurabildiğimiz gibi, sitenizin ziyaretçi trafiğini kolay ve hızlı şekilde arttırabiliyoruz.

Yeniden Pazarlama (Remarketing) özelliğini kullanarak sitenizi ziyaret eden ya da uygulamanızı kullanan kullanıcı kitlenize görsel reklamlarınızı Google Görüntülü Reklam Ağı’nın parçası olan sitelerde yeniden göstererek kendinizi hatırlatmanızı, hafızalara kazınmanızı sağlıyoruz

Kullanıcılar sitenizi daha önceden ziyaret etmiş olduğundan satış veya kayıt dönüşümü gerçekleştirme olasılıkları maksimum seviyede olacaktır. Uzman ekibimiz tarafından reklam hedeflerinize göre yapacağımız çalışma ise özelleştirilmektedir.

Detaylı bilgi için, irtibata geçin.

Google Uygulama Reklamları

Hali hazırda bir uygulamanız mı var? Tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? 

Doğru Adrestesiniz.

Google Uygulama Reklamları, uygulamanızla etkileşim kurma ve uygulamanızı yükleme olarak iki temel prensipten oluşur. Android ya da iOS mobil uygulama platformuna dahil olan bir uygulamaya sahipseniz, profesyonel ekibimiz size yardımcı olacaktır. Reklamlarınız uygulama simgeniz, açıklama metni, uygulama mağazası puanı ile birlikte Google Arama Ağı, Google Play, AdMob, Google Arama’daki Keşfet alanı, Google Görüntülü Reklam Ağı, Youtube, Arama Ağı İş Ortağı sitelerinde  gösterim alabilir.

Uygulamanızın yüklenmesini sağlama ya da uygulamanızla yapılan etkileşimlerin artmasını istiyorsanız, alanında uzman ekibimizle iletişime geçin.

Google Yerel Mağaza Reklamları

Mağaza ya da dükkan sahibi  bir işletmecisiniz, hizmet satışlarınızı arttırmak istiyorsunuz ancak nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Ekibimizle Tanışın.

Pandemi nedeniyle birçok firmanın dijital pazarlamanın önemini anladığı bir dönemdeyiz. Ancak her birimiz dijital pazarlamaya geçiş konusunda uzman ya da yetkin olmayabiliriz. Gece Tasarım ekibi olarak sizlere firmanıza özel çözümler sunuyoruz.

Web siteniz yoksa da sorun değil, Google Benim İşletmem hesabınızı oluşturarak sistem içerisindeki araçlarla web görünümlü sitenizin oluşmasını sağlıyoruz. Google Yerel Mağaza Ziyaret ve Tanıtım Reklamları ile potansiyel müşterilerinizin mağazanıza yol tarifi alarak ulaşmasını, sizi aramasını sağlayabiliriz. Bunun yanında Google Benim İşletmem hesabınız ile müşterilerinizin mesajlarına direkt olarak cevap verme imkanınız vardır. 

Alanında uzman ekibimizden konuya ilişkin bilgi alın.

Google Gmail Reklamları

Gelişmiş hedefleme seçenekleri ile Gmail Sponsorlu Reklamları Hizmetinizde!

Gmail reklamları, gelen kutusunda Tanıtımlar ve Sosyal sekmesinde gösterebildiğimiz etkileşimli reklamlardır. Bu reklamlardan herhangi birisi tıkladığında, tıpkı bir e-posta gibi genişleyebilir. Genişletilmiş reklamda resim, video ya da yerleşik bir form bulunabilir. Ücretlendirmesi ise sadece e-postanızı açan kişiler için olmaktadır. Gmail reklamları sayesinde potansiyel müşterilerinizle daha direkt iletişim kurmanıza yardımcı oluyoruz. Reklamınızı görüntüleyen kişiler e-postayı kaydedebildikleri gibi, başkasına da gönderebilirler. Gmail reklamlarının tek işletme reklamları ve çoklu perakendeci reklamları olmak üzere iki modülü vardır. Otel ve kiralama türündeki işletmeler için dinamik yeniden pazarlama reklamları ile desteklenebilmektedir. 

Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için kullanılan hedefleme kriterleri aşağıdaki gibidir:

  • Yakın ilgi alanı kitleleri
  • Özel Amaç Kitleleri (anahtar kelimeler, URL’ler, uygulamalar veya YouTube içeriği vb.) 
  • Otomatik hedefleme
  • Müşteri Eşleştirme 
  • Demografi
  • Pazardaki kitleler
  • Yaşamdaki Önemli Olaylar
  • Yeniden pazarlama

Detaylı bilgi almak isterseniz, alanında uzman sertifikalı ekibimize danışabilirsiniz. 

Feray YURDAKUL

Hemen müşteri temsilcilerimiz ile görüşün işinizi birlikte büyütelim!

Google Arama Ağı Reklamları

Google Arama Ağı reklamları sayesinde ürün ya da hizmetinizle ilgili arama yaparak size ulaşmak isteyen kitleye; doğru zaman, yer ve içerik ile yazılı reklamlarınızın gösterilmesini sağlıyoruz ve işletmenize yeni müşteriler kazandırıyoruz.

Üstelik ziyaret yoksa ödeme de yok! Yalnızca aldığınız sonuçlar için ücretlendirileceksiniz.

Reklam hesaplarınız Google Sertifikalı deneyimli ekibimiz tarafından yönetilecek olup, son 12 ayın arama hacmi verilerine bakılarak firmanıza özel anahtar kelime çalışması yapılacak ve reklam stratejileri geliştirilecektir. Aynı zamanda bütçe planlaması yapılacak ve reklam hesabınızın sürekli optimizasyonu sağlanacaktır. Bu sayede minimum maliyetler ile maksimum faydaya ulaştığımızı göreceksiniz.

Mutlu müşterilerimiz arasına katılmak ister misiniz?  Gevreklam ekibiyle tanışın.

New Marketing Leaders

Hedef Kitlenize Doğrudan Erişim

Sosyal medya reklamları, belirli demografik özelliklere, ilgi alanlarına ve davranışlara dayalı olarak hedef kitlenizi belirlemenizi sağlar.

Traffic

Ölçülebilir Sonuçlar

Sosyal medya reklamları, reklam performansınızı ölçmenizi sağlayan ayrıntılı analitik verilere erişim imkanı sunar.

Sales Chart

İşe Koyulmanın Tam Zamanı!

Bizimle iletişime geçin işinizi birlikte büyütelim

“Gece Tasarım’daki ekip muhteşem. Potansiyelimizi çevrimiçi ve çevrimdışı olarak ortaya çıkarmamıza yardımcı oldular. İlerici yaklaşımları sayesinde yıldan yıla büyüme kaydettik.”

Turgay ÖZTÜRK

Cadde Dükkan  Ceo

Feray
Dijital Reklam Yöneticisi

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.