İnternet Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Profesyonel dijital reklam uzmanlarımız sizin için en iyisini yapmak için uğraşıyorlar.

Facebook Reklamları

Bir milyarı aşkın kullanıcısıyla sosyal medyanın göz bebeği olan Facebook aracılığıyla; 

Potansiyel Kitlenize Direkt Ulaşın!

Facebook Reklamları detaylı demografik hedeflemeleri ile potansiyel müşteri kitlenize direkt olarak erişmenizi sağlar. İşletmenizin hedeflerini paylaşmanız yeterli, gerisini bize bırakın. Gevreklam ekibiyle tanışın.

 • Site, uygulama, facebook sayfası trafiğinizi arttırmak amacıyla ve bu alanlardan en doğru etkileşimi sağlamanız için doğru kampanya modellerini kurgulayarak “Ziyaretçi, Takipçi ve Beğeni” sayınızı arttırmayı hedefliyoruz. Bunları ölçümleyerek ve kampanyalarınızı optimize ederek size düzenli bir şekilde raporluyoruz.
 • Marka bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız onları hatırlama olasılığı en yüksek ve en fazla kişiye göstermenizi sağlıyoruz. Uygun kampanya modelleri ile firmanıza özel tanıtım çalışmaları hazırlıyoruz.
 • Yerel mağazanızı dijitale taşıyoruz! Satışlarınızı arttırmak artık çok kolay. Katalog Reklamları ile tanışın. Facebook katalog veri yüklemeleri ile sanal mağazanızı oluşturuyor, sitenizdeki ürünleriniz için dijital reklam çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
 • Sanal Mağazanız var ise dönüşüm odaklı kampanyalar tam size göre! Sitenizdeki satın alma davranışlarını sepete atma, ödeme alanına gelme gibi segmentlere ayırarak, satın alma kurgusuna dahil olmuş ancak alışveriş yapmamış kişileri hedefleyebiliyoruz. Benzer şekilde satın alma işlemini gerçekleştirmiş kullanıcılara benzer kişilere reklamlarınızı gösterebiliyoruz. Bu sayede dijital satışlarınızı arttırıyoruz.
 • Mağaza Trafiği reklamları ile işletmelerinizin yakında bulunan kişilerin sizi arayarak, mesaj göndererek ya da işletmenize yol tarifi alarak sizinle irtibat kurmasını sağlıyoruz. Birden çok mağazanız varsa ve işletmenizden satış yapmak istiyorsanız bu reklam modelini kullanmanızı öneririz.
 • Potansiyel Müşterilerinizle alakalı bilgi edinmek ister misiniz? Potansiyel Müşteri Formu Reklamları sayesinde hizmetinizle ilgilenen kişilerin isim, soyisim, e-mail, telefon vb. bilgilerini edinmenize yardımcı oluyoruz. 
 • Mobil uygulamanızın tanıtımı ve yüklenmesi için en doğru reklam kanallarını kullanıyoruz. Uygulamanızın direkt bağlantı ile yüklenmesi için Facebook Geliştiriciler Sitesi’ne kayıt edilmiş olması gerekmekte ve etkinlik ölçmek amacıyla Facebook SDK’sı yazılım geliştirme kiti ayarlanmış olmalıdır. Aksi takdirde reklam yönlendirmesi yükleme olarak değil bağlantı tıklaması olarak gerçekleşmektedir. Süreci tam anlamıyla gerçekleştirebilmek adına profesyonel bir ekip olarak size yardımcı oluyoruz.
 • Tanıtım videolarınızın reklamını en iyi şekilde yapıyor, düşük maliyetlerle yüksek dönüşüm sağlamanıza yardımcı oluyoruz.
 • İnsanlara Messenger, WhatsApp veya Instagram Direct’te sizinle etkileşimde bulunmalarına olanak tanıyan reklamlar gösteriyoruz. Bu sayede potansiyel müşterilerinizle direkt olarak iletişim sağlayabiliyorsunuz.

Detaylı hedeflemeler (yaş, cinsiyet, ilgi alanı, meslek, lokasyon gibi) ile en doğru kitleye ulaşarak sadece sonuçlar için ödeme yaptığınız bu platformda, Business Manager Ajans İşletme Profili kullanarak bütçe kontrolü ile beraber gelişmiş reklam modellerini sizin için kullanıyoruz. Reklam hesaplarınızda sürekli optimizasyon sağlayarak; analiz ediyor, ölçümlüyor, raporluyoruz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Instagram Reklamları

Milyonlarca katılımcısı olan mobil reklam platformunun göz bebeği Instagram’la tanışın.

Yerel mağazanız var ancak siteniz yok; işinizi büyütmek istiyorsunuz ama bütçeniz sınırlı. Dijital pazarlamaya geçiş sürecinde iseniz Instagram Reklamları tam size göre.

Çarpıcı görseller ve metinlerle beraber yapılan doğru hedeflemeler ile doğru reklam modellerini kullanarak potansiyel kullanıcılarınızla yüksek etkileşim kurmanızı sağlıyoruz.

İşletme hedefleriniz doğrultusunda;

 • Instagram Akış, Instagram Keşfet ve Instagram Hikayeler” reklam alanlarında tanıtımınızı 

yaparak potansiyel müşterilerinizin Instagram sayfanızı veya sitenizi ziyaret etmesini sağlıyoruz. Potansiyel müşterilerinizin Intagram Direct üzerinden sizlerle direkt olarak iletişim kurabilmesini sağlıyoruz.

 • Görsel veya video reklam paylaşımlarınızda firma hikayenizi en iyi şekilde ortaya koyarak, uygun kampanya modelleri ve direkt hedeflemeler ile en fazla kişiye erişmenizi sağlayarak marka değerinizi yükseltiyoruz. 
 • Sayfanızın takipçi kitlesini ve gönderilerinizin etkileşimlerinizi arttırmak için size özel çözümler sunuyoruz.
 • Yerel Mağazanızı dijital kataloglar ile sanal mağazanız haline getiriyoruz, aynı zamanda Instagram Alışveriş özelliğinizi aktive ederek Instagram Mağazalar alanında yer almanızı sağlıyoruz. Bu özellik ile beraber kullanıcılar gönderilerinizin üzerine dokunduğunda ürünleri göster diyerek ürün fiyatlarınızı da görebiliyor.
 • Mobil uygulamalarınızın daha geniş kitlelere tanıtımı ve indirilmesi gibi tüm işlemleri sizler için gerçekleştiriyoruz. Mevcut uygulamanız varsa ve indirilerek bir sonuç gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle Facebook for Developers alanına kaydedilmiş olması ve Facebook SDK’sının kurulmuş olması gerekir. Aksi takdirde tanıtım yine yapılabilir ancak bağlantı tıklaması olarak gerçekleşir. Sürecin en iyi şekilde yönetilmesi için ekibimiz size baştan sona destek sağlayacaktır.
 • Potansiyel Müşterilerinizle alakalı bilgi edinmek ister misiniz? Potansiyel Müşteri Formu Reklamları sayesinde hizmetinizle ilgilenen kişilerin ad, soyad, e-posta, telefon gibi bilgilerini edinmenize yardımcı oluyoruz. 
 • Influecer Marketing için önerilerde bulunarak işinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Mobil kullanıcılar için reklam arayüzünün rahatlıkla erişilebilir olmasından dolayı Instagram kullanıcıları bireysel olarak reklam verebilmektedir ancak mobil uygulama içerisinden oluşturdukları reklam modelleri sadece gönderi etkileşimi reklamları olmaktadır ve gösterim başına ücretlendirilmektedir. Daha gelişmiş reklam modelleri, daha olumlu maliyetler ve daha fazla dönüşüm için Gevreklam ekibiyle tanışın.

Twitter Reklamları

İşletmeniz için 280 karakterden daha fazlası, Twitter Reklamları!

Çok detaylı hedeflemeye imkan veren Twitter reklamları için, zengin reklam biçimleri ve kampanya modüllerinden söz edebiliriz. 

Takipçi sayınızı arttırmak için Takipçi Reklamları, marka bilinirliğinizi arttırmak için Erişim Reklamları ve Video Görüntüleme Reklamları, site ya da sayfa trafiğinizi arttırmak için Web Sitesi Trafiği Reklamları, markanızla olan etkileşimi arttırmak ve marka değerinizi sağlamlaştırmak için Etkileşim Reklamları, Uygulamanızın yüklenmesini sağlamak ya da tanıtımını yapmak istiyorsanız Uygulama Yükleme Reklamları ya da Uygulama Yeniden Etkileşim reklamlarını sizler için kullanabiliriz.

Reklamlarınızı kullanıcılara hedeflerken ise aşağıdaki hedefleme seçilimlerini kullanırız:

 • Demografik hedefleme (yer, dil, cihaz, wi-fi, yaş, cinsiyet)
 • Görüşme hedefleme
 • Etkinlik hedefleme
 • Yeniden pazarlama
 • Anahtar kelime hedefleme
 • Filmler ve tv hedefleme
 • İlgi alanı hedefleme
 • Takipçilerinize benzer kişileri hedefleme
 • Özel hedef kitleleri hedefleme gibi zengin reklam hedefleme seçenekleri mevcuttur.

Twitter reklamlarınızı metin, resim, gif, anket, video, twitter hesabı tanıtımı, canlı video (periskop), web sitesi kartı, uygulama kartı, döngü reklamlar, direkt mesaj kartı, konuşma kartı, kilidi açmak için tweetle kartı, markalı emojiler, marka hatırlatıcıları, trend gündemler, trendler, anlar gibi birçok benzersiz reklam biçimini kullanarak yapabiliriz.

Sadece sonuçlar için ödeme yaptığınız bu sistemi deneyimlemek isterseniz, ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Linkedin Reklamları

İş dünyasının en popüler sosyal ağı Linkedin!

Endüstriyel ya da bireysel anlamında niş bir kitleye ulaşmak istiyorsanız, bu platform aynı zamanda sizler için en uygun reklam alanı olabilir.

Marka farkındalığı, web sitesi ziyaretleri, etkileşim, video görüntülemeleri, aday oluşturma, web sitesi dönüşümleri, iş başvuruları gibi kampanya modülleri bulunan Linkedin reklamları ile, Gevreklam ekibi olarak firma stratejinize özel reklam planlaması yapıyor ve sizin için en doğru reklam kanalını kullanıyoruz.

Şirket, demografi, eğitim, iş deneyimi, ilgiler ve kişisel özellikler, müşteri listeleri, yeniden pazarlama gibi hedefleme modülleri bulunan Linkedin reklamları resim, metin, video şeklinde çeşitli reklam biçimlerinde gösterim alabilir. Potansiyel müşterileriniz direkt mesajlaşma yoluyla da reklamlarınız vasıtasıyla sizinle iletişim kurabilir.

Kaliteli trafiği yakalayabileceğiniz ve firma prestijinizi arttırabileceğiniz bu reklam platformunda, Gevreklam ekibi olarak her türlü desteği sağlıyoruz. Sadece hedeflenen sonuçlar için ödeme yaptığınız bu sistemi deneyimlemek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Feray YURDAKUL

Hemen müşteri temsilcilerimiz ile görüşün işinizi birlikte büyütelim!

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya platformları, günümüzün en popüler iletişim araçlarından biri haline geldi. Milyonlarca insan, günlük olarak Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya ağlarını kullanmaktadır. Bu platformlar, işletmeler için de pazarlama ve reklamcılık alanında yeni fırsatlar sunmaktadır. Sosyal medya reklamları, işletmenizin hedef kitlenize ulaşmasını, marka bilinirliğini artırmasını ve satışları artırmasını sağlayan etkili bir araçtır.

Sosyal medya reklamları, belirli demografik özelliklere, ilgi alanlarına ve davranışlara dayalı olarak hedef kitlenizi belirlemenizi sağlar. Bu, reklamlarınızın sadece potansiyel müşterilerinizin ilgilendiği kişilere ulaşmasını sağlar. Bu da reklam bütçenizin daha etkili kullanılmasını ve daha yüksek dönüşüm oranları elde etmenizi sağlar.

New Marketing Leaders

Hedef Kitlenize Doğrudan Erişim

Sosyal medya reklamları, belirli demografik özelliklere, ilgi alanlarına ve davranışlara dayalı olarak hedef kitlenizi belirlemenizi sağlar.

Sales Chart

Ölçülebilir Sonuçlar

Sosyal medya reklamları, reklam performansınızı ölçmenizi sağlayan ayrıntılı analitik verilere erişim imkanı sunar.

Traffic

245%

Ortalama Büyüme

Müşterilerimizin Satışlarını Arttırarak Büyümelerine Destek Oluyoruz

220+

Mutlu Müşteri

Bugüne Kadar Yüzlerce Müşterimizin Başarıya Ulaşmasında Katkı Sağladık

İşe Koyulmanın Tam Zamanı!

Bizimle iletişime geçin işinizi birlikte büyütelim

“Gece Tasarım’daki ekip muhteşem. Potansiyelimizi çevrimiçi ve çevrimdışı olarak ortaya çıkarmamıza yardımcı oldular. İlerici yaklaşımları sayesinde yıldan yıla büyüme kaydettik.”

Ümit ÖZTÜRK

Balon Evi Gaziemir

Feray
Dijital Reklam Yöneticisi

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.