İnternet Reklamları

Yandex Reklamları

Profesyonel dijital reklam uzmanlarımız sizin için en iyisini yapmak için uğraşıyorlar.

Yandex Reklamları

Rusya merkezli arama motoru şirketi olan Yandex, Türkiye’deki Pazar payını giderek arttırarak, bir çok kişinin tercih ettiği bir platform haline geldi. Rusça konuşulan ülkelerde ihracat yapmak isteyen firmalara kesinlikle önerdiğimiz bir reklam kanalıdır.

Yandex reklam modüllerinden; satışlarınızı arttırmaya yönelik olarak ise Performans Reklamlarını, marka bilinirliğinizi arttırmaya ve talebi teşvik etmeye yönelik İmaj Reklamlarını firma stratejilerinize uygun şekilde çalışmaktayız. 

Performans reklamları reklamları ürün ya da hizmetinize olan talebe yönelik olarak çalışır. Ürün ya da hizmetinizi aratan ya da bununla ilgilenen kişilere gösterilmektedir. Yandex Arama ve Ağlar’da metin-grafik reklamlar, mobil uygulama reklamları, dinamik reklamlar, arama bannerı, akıllı banner olarak gösterim almaktadır. Bu reklam modelinde ziyaretçi başına ücretlendirilirsiniz.

İmaj reklamlar; görüntülü medya reklamları, medya reklamları, ana sayfada medya bannerı, sabit cpm ünleri ve brand lift kampanya modellerini kapsamaktadır. Reklamlarınız resim ve video şeklinde Yandex ağlarında gösterim alabilmektedir. Bilinirlik odaklı kampanyalar olduğundan gösterime bağlı olarak ücretlendirilirsiniz.

Anahtar sözcük grupları, otomatik hedefleme, coğrafi hedefleme, zamanlı hedefleme, cihaz hedefleme, demografik hedefleme, ilgi alanı hedeflemesi vb. gibi geniş hedefleme kriterlerine sahip olan Yandex Direct reklamlarını fiyat performans açısından da denemenizi öneriyoruz.

Yandex İş Ortağı olarak, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Feray YURDAKUL

Hemen müşteri temsilcilerimiz ile görüşün işinizi birlikte büyütelim!

Yandex Reklamlarının Avantajları

Yandex reklamları, Rusya pazarında varlık göstermek isteyen işletmeler için etkili bir pazarlama aracıdır. Yandex’in geniş kullanıcı tabanı, hedef kitlenize doğrudan erişim sağlamak ve markanızın bilinirliğini artırmak için harika bir fırsattır.

  1. Rusya pazarında güçlü varlık: Yandex, Rusya’nın en popüler arama motoru ve internet şirketidir. Rusya’da çevrimiçi hedef kitlenize ulaşmanız gerekiyorsa, Yandex reklamları işletmeniz için ideal bir seçenektir. Yandex’in geniş kullanıcı tabanı, işletmenizin hedef kitlenize doğrudan erişimini sağlar.
  2. Hedefleme seçenekleri: Yandex reklamları, hedef kitlenizi belirli demografik özelliklere, coğrafi konumlara, ilgi alanlarına ve davranışlara dayalı olarak hedeflemenizi sağlar. Bu, reklamlarınızın sadece potansiyel müşterilerinizin ilgilendiği kişilere ulaşmasını sağlar. Daha etkili bir şekilde müşterilerinize ulaşarak reklam bütçenizin geri dönüşünü artırabilirsiniz.
  3. Çeşitli reklam formatları: Yandex, farklı reklam formatları sunar. Yandex.Direct ile arama sonuçlarında ve diğer Yandex hizmetlerinde reklamlar yayınlayabilirken, Yandex.Display ile web sitelerinde ve mobil uygulamalarda reklam gösterebilirsiniz. Bu farklı reklam formatları, işletmenizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun bir pazarlama stratejisi oluşturmanızı sağlar.
  4. Veri odaklı optimizasyon: Yandex reklamları, Yandex.Metrica gibi analitik araçlarla entegre olarak çalışır. Bu sayede reklam kampanyalarınızın performansını ve dönüşüm oranlarını izleyebilir ve optimize edebilirsiniz. Gerçek zamanlı verilerle reklam stratejilerinizi geliştirebilir ve daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.
  5. Yandex.Direct Smart banners: Yandex.Direct Smart banners, yapay zeka teknolojilerini kullanarak kişiselleştirilmiş reklamlar sunar. Bu reklamlar, kullanıcıların ilgi alanlarına ve tarama geçmişlerine dayalı olarak otomatik olarak oluşturulur. Böylece hedef kitlenizle daha uyumlu ve etkili reklamlar sunarak dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz.
Team work discussion

Hedef Kitlenize Doğrudan Erişim

Sosyal medya reklamları, belirli demografik özelliklere, ilgi alanlarına ve davranışlara dayalı olarak hedef kitlenizi belirlemenizi sağlar.

Traffic

Ölçülebilir Sonuçlar

Sosyal medya reklamları, reklam performansınızı ölçmenizi sağlayan ayrıntılı analitik verilere erişim imkanı sunar.

Sales Chart

İşe Koyulmanın Tam Zamanı!

Bizimle iletişime geçin işinizi birlikte büyütelim

“Gece Tasarım’daki ekip muhteşem. Potansiyelimizi çevrimiçi ve çevrimdışı olarak ortaya çıkarmamıza yardımcı oldular. İlerici yaklaşımları sayesinde yıldan yıla büyüme kaydettik.”

Erkan ZÜNBÜL

Kahve Atölyesi

Feray
Dijital Reklam Yöneticisi

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.