Portfolio Bioboutique Natural

Bioboutique Natural

İzmir’de doğal gıda destekleri ve besin ürünleri üreten L.E.T. Kimya için yeni bir marka oluşturduk. Firmaya özgü renklerde modern ambalajlar tasarladık. Bu ambalajların fotoğraflarını çekerek e-ticaret satışına hazır hale getirdik. Sonrasında üst düzey bir altyapıya sahip olan e-ticaret sitesini hazırladık. Sitemiz WooCommerce eklentisi ile çalışır ve dinamik bir yapıya sahiptir. Her türlü probleme karşı çözüm üretebilecek kreatif bir platformdur. Fiyat performans olarak en iyi çözüm aldığımız sistemdir. Sonuçta üst düzey bir görünüm ve performans elde ettik. SEO altyapısı, yüksek açılış hızları, süreli kampanyalar, kargo, stok modülleri ve çok daha fazlası…

Gece Tasarım olarak İzmir’de doğal gıda destekleri ve besin ürünleri üreten L.E.T. Kimya için yepyeni bir kurumsal kimlik ve ürün tasarımları hazırladık. Firma renklerinde modern ambalajlar hazırladık ve bu ambalajların kullanıldığı ürünlerin fotoğraf çekimini yaptık. E-ticaret sitesi için WordPress tabanlı Woocommerce eklentisiyle çalıştık. SEO yapısına uygun hızlı açılan web sitesi ile satışlarınız yükselsin istiyorsanız, bizimle iletişime geçin!

Unutmayın, İyi Bir Ambalaj Ürününüzü Sattırır!

Hazırladığımız birçok ön tasarımdan sonra müşterimizin de beğenisini alarak tek bir tasarım üzerine yoğunlaştık. Bu tasarımda son dokunuşları yaptıktan sonra ürünleri göre renk değişimleri yaptık. Böylece birbirleriyle uyum içerisinde fakat renk olarak ayırt edilebilir bir ürün gamı ortaya çıkardık. 

Gece Tasarım olarak hazırladığımız ambalaj tasarımlarından bir tanesini müşterimizin seçimiyle belirledikten sonra firmanın kimliğine uygun düzenledik. Bu tasarımda çalıştığımız firmanın renklerini ambalajlara uyarlayarak aynı formatta ama farklı renklerde ambalaj tasarımları ortaya çıkardık. Seçkin olduğu kadar uygun fiyatlı tasarımlar için, Gece Tasarım’la iletişime geçin!

245%

E-ticaret Satış Oranları

Hazırladığımız e-ticaret sitesi sayesinde müşterimizin çevrim için satış oranları tam %245 arttı!

6 Adet

Yeni Ürün Tasarımı

6 adet yeni ürün için ambalaj tasarımı ve fotoğraf çekimleri yaptık.

Yeliz TUĞRUL

Bioboutique Yöneticisi

Gecetasarım sayesinde ürün ambalajlarımız istediğimiz etkiye sahip oldu. Şuanda bir çok eczanede ürünlerimiz listelenmekte. Ayrıca firmamıza özel hazırlanan e-ticaret sitemiz üzerinden eczanelerimize indirim tanımlayabiliyor ve kampanyalarla son kullanıcıya ulaşabiliyoruz.

İşinizi Birlikte Büyütelim!

Beril Aylis ÇİFTÇİ

Dijital Pazarlama Uzmanı

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum