Portfolio Sukar Web Arayüz Çalışması (UI/UX)

Sukar Web Arayüz Çalışmaları (UI/UX)

Türkiye’nin en büyük süzgeç markası olan Sukar için kullanıcı deneyimini en ince ayrıntılarına kadar düşündüğümüz bir web arayüz hazırladık.

Hazırladığımız web arayüz tasarımında web sitesine giren bir kullanıcının ürünlerle ilgili her detayı bulabilmesi adeta siteyi bir katalog gibi kullanabilmesi önceliğimiz oldu. Bunu ön plana çıkarabilmek için çok detaylı ürün sayfaları tasarladık. Bu sayfalarda ürün tabloları, o ürünlerle birlikte kullanabilecekleri aksesuarlar, satın alma opsiyonları, numune talebi, ürünün tüm görsellerinin ve teknik detaylarının indirilebilmesi gibi detaylara yer verdik.

2023 trendleriyle tasarladığımız web sitesi fonksiyonelliği kadar tasarımıyla da ön plana çıktı.

Yeni Bir Vizyon!

Ürün detay sayfalarında sayfayı teklif formatında yazdırma modülü tasarladık. Ayrıca müşterinin bulunduğu konuma en yakın bayiyi bulabilmesi için bir bayi bulma modülü de ekledik bu alandan hem Türkiye’de hem de yurtdışındaki tüm bayilere erişebilecekleri, iletişim bilgilerini ve konumlarını görebilecekleri bir arayüz oluşturduk.

Mobil Kullanıma Yeni Bir Bakış!

Tüm tasarım süreçlerinde mobil tasarımı da ön planda tutarak tüm sayfalar için mobil deneyimi de planladık. Bu sayfaları da tasarlayarak gerekli testleri tamamladıktan sonra yazılım aşamasına geçtik. Sonuç olarak işlevsel ve kaliteyi hissettiren bir çalışma hazırladık.

Sizin de etkileyici ürün görsellerine ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin, işinizi birlikte büyütelim!

Feray YURDAKUL

Dijital Pazarlama Uzmanı

İşinizi Birlikte Büyütelim!

Beril Aylis ÇİFTÇİ

Dijital Pazarlama Uzmanı

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum