Portfolio Cmr Metal

CMR METAL

İzmir’in en büyük süzgeç & drenaj üreticisi olan CMR Metal için bir çok çalışma hazırladık. Öncelikle mevcut kataloglarında güncelleme yaparak başladık.. Sonrasında ise firmaya ürünlerini tanıtabilecekleri hızlı, responsive ve modern bir web sitesi hazırladık.

Sonrasında ise mevcut ürünlerin katalog için yeniden 3d olarak hazırlayarak renderlarını aldık. Ortaya çıkan bu güzel renderları web sitemizde, kataloglarımızda ve hazırladığımız broşürlerde kullandık.

Katalog ve Broşürler

CMR Metal için aldığımız render çalışmalarıyla firmaya mini kataloglar hazırladık. Renk uyumu sade ve modüler kullanımları sayesinde diğer ürünlerimize de uyarlayabileceğimiz çalışmalar hazırladık. Sonrasında bir akordiyon broşür de hazırlayarak satış ekibimizin elini güçlendirdik. Kısa ve öz bir şekilde firmanın üretim yaptığı modelleri listeledik.

3D Renderlar!

Firmanın üretimini yaptığı ürünleri 3d olarak hazırlayarak en iyi şekilde renderladık. Böylece kreatif alanda yapacamız çalışmalar için alt yapımız daha güçlü bir hale geldi. Siz de ürünleriniz için 3d tasarım talebinde bulunabilirsiniz..

İşinizi Birlikte Büyütelim!

Beril Aylis ÇİFTÇİ

Dijital Pazarlama Uzmanı

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum