Portfolio Disias

Disias

Birlikte çalışmaktan çok keyif aldığımız yeni markamız; Disias ! Zeytinyağı, bal ve incir ürünlerinin üreticisi olan markamız için kalitelerini ortaya koyan bir kurumsal kimlik hazırladık. Ayrıca 2 adette slogan belirledik. ”Asırlara dayanan lezzet” ve ”Lezzeti Doğallığında”..

Hazırladığımız logonun dijital platformda, basılı mecrada ve özellikle hazırlanacak olan ambalajlarda çok şık durması gerektiğini biliyorduk. Firmamıza bu sebeple modern ve minimal bir çalışma hazırladık.

Alespres için en güzel preslerini fotoğraflayarak güzel bir ürün kataloğu oluşturduk.

Devasa ürünler oldukları için hem fotoğraf çekimleri hemde bu tarz sanayi tipi ürünleri daha estetik hale getirmek bizi biraz zorladı. Fakat tüm preslerin çekimlerini ve düzenlemelerini yaparak kataloğumuzda en güzel şekilde yansıtmayı başardık. Bir izmir reklam ajansı olmamıza rağmen bursalar’dan bizi bulup çalışmak isteyen Alespres için elimizden geleni ardımıza koymadık. Aşağıda onlar için hazırladığımız tanıtım filmini izleyebilirsiniz.  Alespres Video Kanalı

Marka Çalışmaları

Asırlara Dayanan Lezzet

İzmir Reklam Ajansı olarak markamıza 2020 trendlerini yansıtan, sektörüne uygun, responsive kullanılabilen. Bir kurumsal kimlik klavuzuna sahip. Efektif bir logo ve devamında kurumsal kimlik  hazırladık.

Ambalaj Tasarımları

Tüm tasarım ve baskı süreçlerini takip ederek üst düzey bir sonuç için çalıştık.

Çeşitli baskı tekniklerini içeren, rakiplerinden farklılaşan kalitesiyle öne çıkan ambalaj tasarımları. Tasarım ve malzeme birbirlerini tamamlayan ögelerdir, ne kadar güzel bir tasarım hazırlarsanız hazırlayın doğru malzeme ve baskı yöntemlerini seçmediğinizde istediğiniz etkiyi alamazsınız.. Tüm bu süreçleri yöneterek raflarda boy boy sergilenen üst düzey ambalajlar hazırladık.

Ürün Çekimleri

Disias için  katalog, web sitesi ve sosyal medya  gibi dijital ve basılı mecralarda kullanabilecekleri konsept fotoğraflar çektik. Still life tarzında çekilen bu fotoğraflarda ürünlerin kullanıldığı alanlarda yemek fotoğrafları çekerek başarılı sonuçlar elde ettik.

E-ticaret

Gece Tasarım ile satışlarınızı arttırın !

Müşterimize alt yapısı kadar tasarımı da güzel olan bir e-ticaret sitesi hazırladık. Tüm cihazlarda düzgün görüntülenen, yüksek açılış hızlarına sahip, kolay ödeme seçenekleriyle, kampanya ve kuponların tanımlanabildiği dinamik bir web sitesi. Her ihtiyacınıza karşılık veren bir alt yapı ve bu güzel tasarım birleşince ortaya hepimizi memnun eden bir çalışma çıktı. www.disias.com

 

İşinizi Birlikte Büyütelim!

Beril Aylis ÇİFTÇİ

Dijital Pazarlama Uzmanı

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum