Portfolio Coffee Myrina

Coffee Myrina

İzmir aliağada hizmet vermekte olan Coffee Myrina için sektörüne uygun 2018 trendlerini yansıtan bir logo çalışması hazırladık. Enfes yemeklerini ve içeceklerini fotoğraflayarak güzel bir menü çalışmasıyla bunları taçlandırdık. İzmir’de grafik tasarım ve yemek fotoğraçılığı konusunda GECE TASARIM’ı tercih ettikleri için müşterimize bir teşekkür borçluyuz.

Çalışmaların süreci konusunda anlaştıktan sonra ilk 10 gün içerisinde logo çalışmalarımızı sunum haline getirerek logomuza son halini verdik. Sonrasında yemek ve içecek çekimlerini tamamlayarak müşterimizden onay aldıktan sonra retouch işlemleriyle fotoğraflarımızı bir çok açıdan daha iyi bir hale getirdik. Sonraki aşamada ise fotoğrafları menü tasarımımızla birleştirerek ortaya 2 firmanında içine sinen bir iş çıkardık.

Üst düzey tasarım, kaliteli baskı, iştah açıcı görseller!

Menü tasarımını hazırladıktan sonra bu tasarıma uygun formatlarda fotoğraf çekimlerimizi tamamladık. Örnek baskılar alarak renk kalibrasyonumuzu tamamladıktan sonra yaklaşık 100 sayfalık bir katalog hazırladık. Ön plana çıkan ürünler, detaylı ürün açıklamaları ve fiyat etiketleri, belli ürünlerde eklediğimiz kalori bilgileriyle iştah açan bir menümüz oldu.

Üst düzey ekipmanlarımız ile Coffee Myrina için iştah açıcı görseller fotoğrafladık.

Renk tonları, kompozisyonlar, ürün detaylarının kaliteli bir şekilde verilmesi ve daha bir çok açıdan hakkını veren fotoğraflar çektik. Menü çalışması öncesinde fotoğraflarımızın örnek baskılarını alarak müşterimize sunumlarını yaptık. Onay alınan fotoğraflar menüde yerlerini aldı.

İşinizi Birlikte Büyütelim!

Beril Aylis ÇİFTÇİ

Dijital Pazarlama Uzmanı

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum