Portfolio Kahve Atölyesi

Kahve Atölyesi

İzmir’in en iyi kahvecisi Kahve Atölyesi en sevdiğimiz müşterilerimizden.. Birbirinden enerjik ve neşeli bir ekiple başta izmir olmak üzere tüm Türkiye’ye kahve dağıtmaktalar. Ayrıca Astoria markasının ege bölge bayisi olan firma tüm kahve ekipmanlarının satışını ve teknik servisini de sağlamaktadır.

Kahve Atölyesi’ne sosyal medya, web, tasarım ve grafik tasarım alanlarında 4 4’lük bir destek vermekteyiz. Vizyoner bir firma olan Kahve Atölyesi daha yaratıcı, daha kurumsal bir dönüşüme girerken tüm bu konularda onlara destek olduk.

Atölye’nin Web Sitesini ve Ambalajlarını Yeniledik.

Web sitesiyle işe başladık. İçerikleri eksik birbirinden kopuk görselleri olan bir siteyi tasarım ve yazılım açısından çok daha iyi bir hale getirdik ve e-ticaret entegrasyonunu tamamladık. Web sitesi tamamen kullanıcı dostu bir kontrol paneline sahip, mobil uyumlu ve seo alt yapılı. Ayrıca ambalajlarını beğenmediğimiz için tüm ambalajlarını yeniden tasarladık. Ortaya daha kreatif, tasarım trendlerine uygun ve kaliteyi daha çok yansıtan çalışmalar çıktı.

Dijital Dünyanın En Büyük Reklam Mecrası: Sosyal Medya!

Atölye sosyal medyayı çok önemsiyor.. Bizde öyle.. Bu yüzden sosyal medyaya ağırlık vererek çalışıyoruz. Atölye’nin mutfağından videolar çekiyoruz. Ürün gamlarını tanıtıyoruz. Sattıkları kahve makinalarından bahsediyoruz. Kahve Atölyesi için birbirinden renkli ve dinamik görseller hazırlayarak reklam yönetimlerini de yaparak paylaşımlarımıza devam ediyoruz.

Yemek Çekimleri

Artık dijital bir dünyada yaşıyoruz  teknolojinin dokunduğu her şey biraz daha güzelleşiyor. İzmir Ürün Fotoğrafçısı olarak kullandığımız üst düzey ekipmanlar ve fotoğraf düzenleme programlarıyla dilediğimiz renk ve ışık tonlarını yakalayabiliyoruz. Geriye sadece bu güzel fotoğrafları yayınlamak kalıyor. İzmir’de ürün çekimi yaptırmak istiyorsanız bizimle görüşmeden seçim yapmayın..

İşinizi Birlikte Büyütelim!

Beril Aylis ÇİFTÇİ

Dijital Pazarlama Uzmanı

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum