Portfolio Note 27 Elegance

Note 27 Elegance

Antalya’da yer alan Note Yapının 27’inci projesi; Note27 Elegance’ın tüm reklam çalışmalarını gecetasarım olarak hazırlamaktan gurur duyuyoruz.

Sosyal medya çalışmaları, billboard görselleri, Proje tanıtım katalogları, web siteleri gibi bir çok çalışma hazırladık.

Projenin adını taşıyabilecek bir katalog hazırlamaya çalıştık ve ortaya çıkan sonuç hem bizi hem müşterimizi memnun etti.

Antalyada faaliyet gösteren firmamız için adına yaraşır elegan bir katalog hazırladık. Kullanılan malzemenin kalitesi ile şık tasarımımız birleştiğinde hedeflediğimiz etkiye ulaştık. İzmir’in yaratıcı yönünü onlara da yansıtmayı başardık. İzmir reklam ajansı olarak bu tarz proje kataloglarında müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz.

Mobil uyumlu, 2022 web trendlerini taşıyan, full responsive, seo alt yapılı, yönetim paneline sahip dinamik web siteleri.

İzmir web ajansı olarak web arayüz konusunda çok tecrübeliyiz. Tasarım, kullanım kolaylığı ve basit kod yapısı müşterilerin sitede kaybolmadan dolaşabilmeleri en önemsediğimiz konular. Google’da üst sıralarda yer alabilmeniz için seo alt yapısıyla hazırlanan içerik ve kod yapısı da yoğunlaştığımız diğer noktalardan biri.

İşinizi Birlikte Büyütelim!

Beril Aylis ÇİFTÇİ

Dijital Pazarlama Uzmanı

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum